Amoi Elite LC37T41E
Amoi Elite LC37T41E
Tillverkare: Amoi | Apparatgrupp: Platt-TV
LCD / 37" / 1366 x 768 / 1200:1 / PAL
Tekniska data Betygsättning Länkar Diskussion
Uppgifter om apparaten
Typ LCD
Storlek ? 37"
Upplösning ? 1366 x 768
Kontrast ? 1200:1
Ljusstyrka (cd/m²) 500 cd/m²
Responstid 8ms
Vikt 27kg
Dimensioner (BxHxD) 950mm x 670mm x 105mm