Amoi Elite LC42T41S
Amoi Elite LC42T41S
Tillverkare: Amoi | Apparatgrupp: Platt-TV
LCD / 42" / 1366 x 768 / 1000:1 / PAL
Tekniska data Betygsättning Länkar Diskussion
Uppgifter om apparaten
Typ LCD
Storlek ? 42"
Upplösning ? 1366 x 768
Kontrast ? 1000:1
Ljusstyrka (cd/m²) 500 cd/m²
Responstid 5ms
Vikt 33kg
Dimensioner (BxHxD) 1067mm x 768mm x 119mm