Toshiba 37WL67ZG
Toshiba 37WL67ZG
Tillverkare: Toshiba | Apparatgrupp: Platt-TV
LCD / 37" / 1080p / 800:1 / PAL
Tekniska data Länkar Diskussion
Uppgifter om apparaten
Typ LCD
Storlek ? 37"
Upplösning ? 1080p (1920x1080, progressiv)
Kontrast ? 800:1
Ljusstyrka (cd/m²) 500 cd/m²
Responstid 8ms
Vikt 21kg
Dimensioner (BxHxD) 916mm x 636mm x 122mm