Amoi Elite LC20T21E
Amoi Elite LC20T21E
Tillverkare: Amoi | Apparatgrupp: Platt-TV
LCD / 20" / Annan / Annat / 700:1 / PAL
Betygsätt denna apparat  |  Föreslå en bild på apparaten  |  Jämför  |  Till köplistan
Tekniska data Länkar Diskussion
Uppgifter om apparaten
Typ LCD
Storlek ? 20"
Upplösning ? Annan / Annat
Kontrast ? 700:1
Ljusstyrka (cd/m²) 500 cd/m²
Responstid 16ms
Vikt 8kg
Dimensioner (BxHxD) 500mm x 455mm x 62mm