Amoi Elite LC23K31E
Amoi Elite LC23K31E
Tillverkare: Amoi | Apparatgrupp: Platt-TV
LCD / 23" / 1366 x 768 / 700:1 / PAL
Betygsätt denna apparat  |  Föreslå en bild på apparaten  |  Jämför  |  Till köplistan
Typ LCD
Storlek ? 23"
Upplösning ? 1366 x 768
Kontrast ? 700:1
Ljusstyrka (cd/m²) 450 cd/m²
Responstid 8ms
Dimensioner (BxHxD) 592mm x 444mm x 76mm