Sony KDL-40V4000
Tillverkare: Sony | Apparatgrupp: Platt-TV
LCD / 40" / 1080p / 33000:1 / PAL
Betygsätt denna apparat  |  Föreslå en bild på apparaten  |  Jämför  |  Till köplistan
Tekniska data Länkar Diskussion
Uppgifter om apparaten
Typ LCD
Storlek ? 40"
Upplösning ? 1080p (1920x1080, progressiv)
Stöd för 24p Ja
Dynamisk kontrast 33000:1
Dimensioner (BxHxD) 98,6mm x 64,6mm x 11mm