Panasonic TH50PX60PED
Panasonic TH50PX60PED
Tillverkare: Panasonic | Apparatgrupp: Platt-TV
Plasma / 50" / 1366 x 768 / 10000:1 / PAL
Tekniska data Betygsättning Länkar Diskussion
Uppgifter om apparaten
Typ Plasma
Storlek ? 50"
Upplösning ? 1366 x 768
Kontrast ? 10000:1
Vikt 40kg
Dimensioner (BxHxD) 1210mm x 818mm x 95mm