Panasonic TH-65PX600E
Panasonic TH-65PX600E
Tillverkare: Panasonic | Apparatgrupp: Platt-TV
Plasma / 65" / 1080p / PAL
Tekniska data Betygsättning Länkar Diskussion
Uppgifter om apparaten
Typ Plasma
Storlek ? 65"
Upplösning ? 1080p (1920x1080, progressiv)
Dimensioner (BxHxD) 1544mm x 985mm x 145mm