Panasonic TH-50PX600E
Panasonic TH-50PX600E
Tillverkare: Panasonic | Apparatgrupp: Platt-TV
Plasma / 50" / 1366 x 768 / PAL
Tekniska data Betygsättning Länkar Diskussion
Uppgifter om apparaten
Typ Plasma
Storlek ? 50"
Upplösning ? 1366 x 768
Vikt 43kg
Dimensioner (BxHxD) 1266mm x 802mm x 138mm