Panasonic TH-37PV60EH
Panasonic TH-37PV60EH
Tillverkare: Panasonic | Apparatgrupp: Platt-TV
LCD / 37" / 1024 x 768 / 10000:1 / PAL
Tekniska data Betygsättning Länkar Diskussion
Uppgifter om apparaten
Typ LCD
Storlek ? 37"
Upplösning ? 1024 x768
Kontrast ? 10000:1
Vikt 26kg
Dimensioner (BxHxD) 917mm x 645mm x 95mm