Panasonic TH-50PV600
Panasonic TH-50PV600
Tillverkare: Panasonic | Apparatgrupp: Platt-TV
Plasma / 50" / 1366 x 768 / 10000:1 / PAL
Tekniska data Betygsättning Länkar Diskussion
Uppgifter om apparaten
Typ Plasma
Storlek ? 50"
Upplösning ? 1366 x 768
Kontrast ? 10000:1
Vikt 43kg
Dimensioner (BxHxD) 1266mm x 802mm x 98mm