Panasonic TX-26LX60
Panasonic TX-26LX60
Tillverkare: Panasonic | Apparatgrupp: Platt-TV
LCD / 26" / 1366 x 768 / 1200:1 / PAL
Tekniska data Betygsättning Länkar Diskussion
Uppgifter om apparaten
Typ LCD
Storlek ? 26"
Upplösning ? 1366 x 768
Kontrast ? 1200:1
Ljusstyrka (cd/m²) 450 cd/m²
Vikt 15kg
Dimensioner (BxHxD) 657mm x 473mm x 107mm