Panasonic TH-42PV600
Panasonic TH-42PV600
Tillverkare: Panasonic | Apparatgrupp: Platt-TV
Plasma / 42" / 1024 x 768 / 10000:1 / PAL
Tekniska data Betygsättning Länkar Diskussion
Uppgifter om apparaten
Typ Plasma
Storlek ? 42"
Upplösning ? 1024 x768
Kontrast ? 10000:1
Vikt 33kg
Dimensioner (BxHxD) 1077mm x 689mm x 98mm