Panasonic TH-42PV45
Panasonic TH-42PV45
Tillverkare: Panasonic | Apparatgrupp: Platt-TV
Plasma / 42" / 1024 x 768 / 8000:1 / PAL
Tekniska data Betygsättning Länkar Diskussion
Uppgifter om apparaten
Typ Plasma
Storlek ? 42"
Upplösning ? 1024 x768
Kontrast ? 8000:1
Vikt 30kg
Dimensioner (BxHxD) 1020mm x 700mm x 95mm