Panasonic TX-P42G30Y
Panasonic TX-P42G30Y
Tillverkare: Panasonic | Apparatgrupp: Platt-TV
Plasma / 42" / 1080p / 5000000:1 / PAL
Betygsätt denna apparat  |  Föreslå en bild på apparaten  |  Jämför  |  Till köplistan
Tekniska data Länkar Diskussion
Uppgifter om apparaten
Typ Plasma
Storlek ? 42"
Upplösning ? 1080p (1920x1080, progressiv)
Stöd för 24p Ja
3D-ready Nej
Dynamisk kontrast 5000000:1
Responstid 0ms
Vikt 20,5kg
Dimensioner (BxHxD) 1020mm x 640mm x 70mm