Panasonic TH-42PV7F
Panasonic TH-42PV7F
Tillverkare: Panasonic | Apparatgrupp: Platt-TV
LCD / 42" / 1024 x 768 / 8000:1 / PAL
Betygsätt denna apparat  |  Föreslå en bild på apparaten  |  Jämför  |  Till köplistan
Tekniska data Länkar Diskussion
Uppgifter om apparaten
Typ LCD
Storlek ? 42"
Upplösning ? 1024 x768
Kontrast ? 8000:1
Dimensioner (BxHxD) 1020mm x 680mm x 95mm