Panasonic TX-32LMD70
Panasonic TX-32LMD70
Tillverkare: Panasonic | Apparatgrupp: Platt-TV
LCD / 32" / 1366 x 768 / 7000:1 / PAL
Betygsätt denna apparat  |  Föreslå en bild på apparaten  |  Jämför  |  Till köplistan
Tekniska data Länkar Diskussion
Uppgifter om apparaten
Typ LCD
Storlek ? 32"
Upplösning ? 1366 x 768
Stöd för 24p Nej
Dynamisk kontrast 7000:1
Ljusstyrka (cd/m²) 500 cd/m²
Vikt 12kg
Dimensioner (BxHxD) 657mm x 473mm x 116mm