Panasonic TH-50PV60
Panasonic TH-50PV60
Tillverkare: Panasonic | Apparatgrupp: Platt-TV
Plasma / 50" / 1024 x 768 / 10000:1 / PAL
Betygsätt denna apparat  |  Föreslå en bild på apparaten  |  Jämför  |  Till köplistan
Tekniska data Länkar Diskussion
Uppgifter om apparaten
Typ Plasma
Storlek ? 50"
Upplösning ? 1024 x768
Kontrast ? 10000:1
Vikt 32kg
Dimensioner (BxHxD) 1210mm x 810mm x 100mm