BenQ G2010WAP
BenQ G2010WAP
Tillverkare: BenQ | Apparatgrupp: Platt-monitor
20.1" / 1680x1050 / / 5ms
Betygsätt denna apparat  |  Föreslå en bild på apparaten  |  Jämför  |  Till köplistan
Tekniska data Länkar Diskussion
Uppgifter om apparaten
Storlek 20,1"
Resolution 1680x1050
Ljusstyrka 300 cd/m²
Svarstid (GtG) 5ms
VGA-ingångar 1
Högtalare Nej
TV tuner No integrated TV tuners
Strömförbrukning 45 W