Hyundai HLT-37V2FH
Tillverkare: Hyundai | Apparatgrupp: Platt-TV
LCD / 37" / 1080p / 800:1 / PAL
Betygsätt denna apparat  |  Föreslå en bild på apparaten  |  Jämför  |  Till köplistan
Tekniska data Länkar Diskussion
Uppgifter om apparaten
Typ LCD
Storlek ? 37"
Upplösning ? 1080p (1920x1080, progressiv)
Kontrast ? 800:1
Ljusstyrka (cd/m²) 550 cd/m²
Responstid 8ms
Vikt 22,6kg
Dimensioner (BxHxD) 950mm x 700mm x 275mm