Toshiba 42ZV635D
Toshiba 42ZV635D
Tillverkare: Toshiba | Apparatgrupp: Platt-TV
LCD / 42" / 1080p / PAL
Betygsätt denna apparat  |  Föreslå en bild på apparaten  |  Jämför  |  Till köplistan
Tekniska data Länkar Diskussion
Uppgifter om apparaten
Typ LCD
Storlek ? 42"
Upplösning ? 1080p (1920x1080, progressiv)
Vikt 19,8kg
Dimensioner (BxHxD) 1058mm x 665mm x 94mm