Panasonic TX-32LX60
Panasonic TX-32LX60
Tillverkare: Panasonic | Apparatgrupp: Platt-TV
LCD / 32" / 1366 x 768 / 1200:1 / PAL
4.00 (1 röst) Betygsätt denna apparat  |  Föreslå en bild på apparaten  |  Jämför  |  Till köplistan
Tekniska data Länkar Diskussion
Uppgifter om apparaten
Typ LCD
Storlek ? 32"
Upplösning ? 1366 x 768
Kontrast ? 1200:1
Ljusstyrka (cd/m²) 500 cd/m²
Responstid 8ms
Vikt 19kg
Dimensioner (BxHxD) 791mm x 563mm x 107mm