Panasonic TX-32LX500
Panasonic TX-32LX500
Tillverkare: Panasonic | Apparatgrupp: Platt-TV
LCD / 32" / 1366 x 768 / 800:1 / PAL
Betygsätt denna apparat  |  Föreslå en bild på apparaten  |  Jämför  |  Till köplistan
Tekniska data Länkar Diskussion
Uppgifter om apparaten
Typ LCD
Storlek ? 32"
Upplösning ? 1366 x 768
Kontrast ? 800:1
Ljusstyrka (cd/m²) 500 cd/m²
Dimensioner (BxHxD) 857mm x 563mm x 141mm