Panasonic NV-GS17EF
Panasonic NV-GS17EF
Tillverkare: Panasonic | Apparatgrupp: Videokameror
MiniDV / 0.17" / 04:03:00 / 24X
5.00 (1 röst) Betygsätt denna apparat  |  Föreslå en bild på apparaten  |  Jämför  |  Till köplistan
Tekniska data Länkar Diskussion
Uppgifter om apparaten
Medium MiniDV
Sensorns storlek 0.17"
Sensorns typ CCD
Bredd/höjdförhållande 04:03:00
Ljuskänslighet 2lux
Bländaröppning 1,8 - 1,8
Brännvidd 2,1mm - 50,4mm
Optisk zoom 24X
Digital zoom 800X
Anslutningar USB , HDMI? , A/V-utgång
LiittimetAnslutningar LANC?
Bildskärm Vridbar 2,5"
Sökare Elektronisk, S/V
Dimensioner (BxHxD) 75mm x 81mm x 116mm