Sharp LC26SA1E
Sharp LC26SA1E
Tillverkare: Sharp | Apparatgrupp: Platt-TV
LCD / 26" / 1366 x 768 / 1200:1 / 6000:1 / PAL
Typ LCD
Storlek ? 26"
Upplösning ? 1366 x 768
Kontrast ? 1200:1
Dynamisk kontrast 6000:1
Ljusstyrka (cd/m²) 450 cd/m²
Responstid 6ms
Vikt 13kg
Dimensioner (BxHxD) 670mm x 556mm x 140mm